Peaches camp WEEKEND

3 Tage Unihockey

Luhacovice
31.5. – 2.6. 2024

Kann man nie genug
Unihockey haben?

Sie fragen sich, wie Sie die Zeit zwischen dem Ende der Unihockey-Saison und dem Sommer Peaches KEMPY nutzen können? Willst du dich kontinuierlich verbessern? Dann haben wir genau das richtige Wochenende für dich.

Wir werden 3 Tage im Spitzensportzentrum Radostova in Luhacovice verbringen, wo uns eine schöne Halle, ein Außenplatz und ein Fitnessraum zur Verfügung stehen. Wir haben Unterkunft und Verpflegung vor Ort arrangiert, so dass wir das Beste aus unserer Zeit machen können.

Während des Wochenendes werdet ihr ein gutes Trainingspensum absolvieren und die Möglichkeit haben, euch auf die Entwicklung eurer individuellen Fähigkeiten zu konzentrieren. Und natürlich gibt es auch jede Menge Spaß und Abenteuer!

Der Kurort Luhačovice

Unser Ausgangspunkt für drei Tage ist der Kurort Luhačovice, der ideal für Sport und Gesundheit ist.

Das Training findet in einem multifunktionalen Sportkomplex mit einer großen Halle, Außensportplätzen und einem Fitnessstudio statt.

Die Unterbringung erfolgt direkt im Sportzentrum, wo wir Dreibettzimmer mit eigenem Bad haben.

Wir bieten auch komplette Mahlzeiten an: Frühstück, Mittagessen, Abendessen, zweites Abendessen und Snacks.

Wir haben 5* Bewertungen auf Google

Peaches Kemp
5.0
Basierend auf 42 Bewertungen
powered by Google
Veronika HercogováVeronika Hercogová
16:51 21 Jun 24
Oliver, jako elév byl na prodlouženém víkendu nejmladší. I tak si to náramně užil, odjížděl nadšený, spokojený a namontovány k dalším výkonům 💪.Co mě překvapilo, byl program, který byl našlapaný od rána až do večerních hodin. Řekla bych, že byl maximálně využít čas. Hodně se tam pracovala s jednotlivci a to díky velkému týmu trenérů 💪👏.Velký respekt, k přístupu telefonům- najednou se otevřeli nové možnosti, komunikace mezi klukama a holkama.Těšíme se na další peaches kemp v Olomouci 🤩🤩🤩🤩🥳.
nic 06666nic 06666
14:56 06 Jun 24
Je to Mega super určitě pojedu znovu
Šárka KoreckáŠárka Korecká
08:50 04 Jun 24
Skvělý osobní a komplexní přístup. Přátelské prostředí. Perfektní servis odborníků od stravy přes kondiční trenéry po fyzioterapeuty.
Fanda DaleckýFanda Dalecký
08:30 04 Jun 24
Jan VojtěchJan Vojtěch
17:56 28 Jul 23
Jste třída 😎 skvěle nabitý program. Profici a to ve všech směrech 😉Účast poprvé a už se těšíme na příští!Jen tak dál 🫡😉
Lenka KolmanovaLenka Kolmanova
19:35 22 Jul 23
Tabor je parádně našlapnutej. Děcka se nenudi. Neni čas na nudu👍 velká spokojenost. Super že jste dokázali odbourat mobily klobouk dolu. A moc děkujeme. Příští rok zase. Doporučujeme 👏👏👏
Marcela RadisoxMarcela Radisox
07:01 04 Aug 22
Jsme hrdí na to, že můžeme plést pro tento krásný Peaches Kemp, díky za Jonáše Kůru, který nás oslovil, objednal a pak nás i propojil se silným příběhem svých dvou svěřenců. Věříme, že z nich budou úžasní sporťáci a hrozně moc jim fandíme a celému kempu. Jen tak dál a přejeme všem ať se ponožky dobře nosí a jsou všem oporou při potu a dřině jak na tréninku tak na zápase.S ponožkovou přízníTým RADISOX s.r.o.
Lucie MelicharovaLucie Melicharova
18:42 30 Jul 22
Unikátní kemp, který předčil všechna má očekávání. Posunul mne jak po sportovní stránce, tak i po té lidské. Díky zkušeným trenérům jsem si odnesla mnoho cenných rad a poznámek do budoucna. Nikdy mne neodbyli, když jsem s něčím potřebovala pomoct. Vždy mi vše s trpělivostí znovu vysvětlili. Gólmani určitě ocení i špičkový a individuální přístup, na který se občas běžně v klubech zapomíná.Bylo fajn poznat nové prima lidi ze všech koutů republiky. Dřina na trénincích s partou skvělých lidí, kteří se navzájem podporují, šla mnohem snáz.Jsem moc ráda, že jsem se Peaches kempu mohla zúčastnit a už teď vím, že příští rok chci určitě jet znovu.
Ondřej ZlesákOndřej Zlesák
20:58 27 Jul 22
Jakožto několikanásobný účastník musím říct, že je to super. Ač má kemp pouze 5 dní, tak si myslím, že je to více než dostatečná dávka informací, dřiny a naučení se nových věcí. Oproti ostatním kempům se tenhle určitě nedá přirovnat k táboru a je to opravdu dřina, klade se hodně na regeneraci a hlavně je to zábava!
js_loader

Wie wird der Campingplatz aussehen?

Jede Menge Unihockey!

Während des Wochenendes finden mehr als 15 Stunden Ausbildung statt

Wir konzentrieren uns auf die individuelle Entwicklung von Spielfähigkeiten

Ein großes Umsetzungsteam wird sich um die Teilnehmer kümmern

Neue Freundschaften

 

Bei Peaches KEMPECH gibt es immer eine tolle Gruppe von Spielern, die die Leidenschaft für Floorball und den Wunsch, sich ständig zu verbessern, teilen. Neben dem Training erwarten uns eine Menge Spaß und viele (nicht nur) Unihockey-Erlebnisse. Und es ist egal, ob das Camp eine Woche oder nur drei Tage dauert – die Freundschaften, die während des Camps geschlossen werden, sind für immer.

Wie viel kostet es?

Der Preis des Camps beträgt 6 200 CZK und beinhaltet:

Unterkunft für 2 Nächte im Sportzentrum Radostova

Vollpension (Frühstück, Mittagessen, Abendessen, zweites Abendessen, Morgen- und Nachmittagssnack)

Volles Sportprogramm mit erfahrenen Trainern

Teilnehmer T-Shirt

Namedsport Nahrungsergänzungsmittel

Haben Sie eine Frage?

Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji